Serwis aut marki Mercedes Benz w Poznaniu. Odwiedź Voyager Group

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu marki Mercedes Benz który znajduje się w Poznaniu na ul Świętego Michała. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także oferujemy likwidacja szkód komunikacyjnych i naprawy. Jeśli coś niepokojącego dzieje się swoim Mercedesem to koniecznie odwiedź nasz warsztat – postaramy się zdiagnozować Twoje auto.

Firma Voyager Group świadczy usługi serwisowe aut marki Mercedes Benz od 2004 roku. Oferujemy kompleksową obsługę i krótki czas naprawy. Jeżeli masz problemy ze swoim autem to odwiedź nasz serwis – gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszej pracy.

W naszym serwisie prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części do Mercedesów różnych modeli. W ofercie posiadamy części nowy jak również części po regeneracji w fabryce Mercedesa. Wszystkie nasze części do Mercedesa posiadają gwarancję producenta.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem który udzieli Państwu wszystkich informacji w zakresie serwisu a także oryginalnych części.

Źródło: https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html