Internetowy sklep medyczny oferujący wózki inwalidzkie elektryczne i inne : MedX.com.pl

Med-x z Poznania oferuje wysokiej jakości akcesoria oraz sprzęt medyczny. W swojej ofercie uwzględniliśmy najbardziej popularne sprzęty i akcesoria medycznie. U nas zaopatrzysz się produkty z kategorii ortopedii, wózki inwalidzkie, produkty higieniczno-kosmetyczne, artykuły jednorazowego użytku, produkty rehabilitacyjne, diagnostyczne, odzież medyczną, meble i wiele innych.

Sprzedaż powyższych artykułów realizujemy w sklepie stacjonarnym oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. To dzięki sprzedaży online możesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt medyczny, wysokiej jakości bez potrzeby wychodzenia z domu. Nasze zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, szanując czas naszych klientów. Każdy przedstawiony produkt w sklepie posiada szczegółowe informacje o jego specyfikacji, a także o możliwości refundacji lub dofinansowania na zakup.

Naszą ofertę sprzętu medycznego kierujemy do klientów indywidualnych jak również specjalistycznych placówek medycznych. Na terenie Poznania oferujemy bezpłatna dostawę. Więcej informacji dotyczących samych produktów jak i usług pośrednich związanych z naszą działalnością znajdą Państwo na stronie internetowej.

www.medx.com.pl